Pozvánka na valnou hromadu

V souladu se stanovami svolávám řádnou valnou hromadu. Bude se konat dne 16. února 2017 od páté odpolední v Konferenčním centru PwC Česká republika, City Green Court, Hvězdova 1734, Praha 4 (druhá budova za Arkády Pankrác). Setkáme se ve stejném sále, jako bude probíhat konference Světlo v obci – Veřejné osvětlení v praxi.
Na programu Valné hromady je

  1. zahájení – seznámení se stavem spolku,
  2. zpráva o činnosti a hospodaření v roce 2016,
  3. návrh činnosti a hospodaření v roce 2017,
  4. úprava stanov,
  5. volba předsedy a výboru spolku,
  6. zakončení Valné hromady.

Program lze doplnit, pokud máte nějaký námět, tak jej sdělte.
Ve stanovách se počítá se změnou – volený za člena řídícího výboru nebo předsedu může být i neplatící člen spolku. Prosím o zaslání návrhů na obsazení výboru, nestyďte navrhnout sami sebe. Na valnou hromadu naváže běžná schůze spolku, kde pohovoříme na libovolné téma. Již nyní můžete přemýšlet o náplni práce našeho spolku v příštím období.

Prosím, sdělte, zda se zúčastníte a v jakém počtu.

Po vlastní Valné hromadě se mohou zájemci přesunout do některého z přilehlých restaurantů. Protože bude nutné zajistit rezervaci, prosím, odpovězte, zda se zúčastníte. Pokud ano, tak v jakém počtu.

Napište i v případě, že se z nějakého důvodu nebudete moci zúčastnit. Jednak budete omluveni, druhak budeme mít kontrolu, zda jsou e-mailové kontakty v pořádku.

Prosím o odpověď co nejdříve, nejpozději však do 10. února. Díky.
Srdečně Vás zdravím
Tomáš Maixner, předseda
V Praze 2. února 2017

Příspěvek byl publikován v rubrice Aktuality. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.